BARTEK
Dom Weselny

Księga pamiątkowa

W księdze pamiątkowej znajdują się wpisy państwa młodych oraz rodziców. Opisują oni relacje z własnego wesela wraz z podziękowaniami.


W imieniu własnym i rodziców chcielibyśmy podziękować za wspaniale zorganizowane przyjęcie weselne. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła i sprawna a właściciele pomocni.

Dziękujemy

Kamila i Łukasz


Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia weselnego. Bardzo dobre domowe jedzenie, przepyszne domowe ciasta oraz piękny dobry tort. Właściciele bardzo pomocni, mili i bardzo dobrze zorganizowani. właściciele jak tacy dobrzy rodzice, którzy prowadzą człowieka za rękę, nie musi się nikt o nic martwić – ja wyprawiałam wesele pierwszy raz. Polecam bardzo lokal. Dziękuję miłej obsłudze.                                                      

Mama pani młodej Ewa


Bardzo byśmy byli zadowoleni z wesela oraz z obsługi, jedzenie było bardzo pyszne, dziękują rodzice młodego.

Agnieszka i Grzegorz


W imieniu swoim i męża chciałabym bardzo serdecznie podziękować za świetne weselicho, jedzenie POEZJA! wszystko pyszne i świeże. Wspaniali właściciele, pomocni, uczynni. Polecam każdemu lokal! sala przepiękna, jak impreza to tylko TUTAJ! Bardzo , bardzo Dziękujemy!

Milena i Damian


W imieniu własnym i rodziców chcielibyśmy podziękować za fantastyczne przyjęcie weselne. Właściciele bardzo życzliwi, mili i pomocni. Bardzo polecamy lokal. Bardzo dziękujemy.

Kinga i Bartosz


W imieniu własnym i naszych rodziców bardzo, bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękne przyjęcie. Stworzyliście Państwo cudowną atmosferę, byliście bardzo pomocni przy organizacji naszego wesela. Jedzenie przepyszne, szczególnie dziękujemy za pomoc już po weselu. Wszystko pięknie zostało spakowane. Nawet pogodę zamówiliście Państwo na 100%. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za Państwa pomoc i ogromna serdeczność.

Wojtek i Joasia z rodzicami


W imieniu własnym i rodziców serdecznie dziękujemy za przemiłą współprace przy organizacji naszego wesela! Jedzenie było przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie, a właściciele MEGA POMOCNI I ŻYCZLIWI!

Piękna sala i piękne wesele, które wspominać będziemy do końca naszych dni!

Marcin i Paulina


W imieniu własnym i rodziców chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji wesela. Jedzenie było domowe, przepyszne. Każdy chwalił. Obsługa pierwsza klasa. Jeszcze nie byliśmy na żadnym weselu, aby tak obsługa dbała o gości weselnych. No i najważniejsze szefostwo. SUPER. Dziękujemy Pani Mario i Panie Piotrze.

Ania i Marcin z rodzicami


W imieniu własnym i rodziców dziękujemy za przygotowanie wspaniałego wesela. Jedzenie przygotowane było bardzo dobre a obsługa przemiła i sympatyczna.

Serdecznie dziękujemy

Iwona i Grzegorz


W imieniu własnym i rodziców chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za pomoc  wspaniałego wesela. Dziękujemy również za stworzenie super klimatu, przemiłą obsługę i wyśmienite jedzenie. Panie Piotrze, Pani Mario jesteście SUPER!

DZIĘKUJEMY!

Karolina i Marcin


Dziękujemy za wspaniałe wesele! Razem z Mężem i Rodzicami jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia weselnego. Współpraca z właścicielami sali to czysta przyjemność. Wspaniali, mili ludzie służący radą i pomocą. Jedzenie – poezja smaku! Gdybyśmy mogli – zorganizowalibyśmy wesele w sali „Bartek” jeszcze raz.

Serdecznie polecamy!

Karolina i Sylwester wraz z Rodzicami 


Chcielibyśmy serdecznie podziękować – w imieniu naszym i Rodziców – za wspaniałą pomoc naszego Wesela i Poprawin! Całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Jedzenie było przepyszne! Żałujemy, że nie możemy przeżyć tego dnia jeszcze raz… Polecamy

Dziękujemy!

Aleksandra i Mariusz


Dziękujemy serdecznie za perfekcyjną pomoc naszego wesela. Jedzenie przepyszne, właściciele bardzo pomocni! Goście bardzo zadowoleni! Bardzo cieszymy się, że to właśnie państwo przyczynili się do pomocy naszego wspaniałego przyjęcia.

Bardzo dziękujemy

Karolina i Karol


Serdeczne podziękowania dla gospodarzy sali „Bartek” za pomoc . Bardzo dziękujemy Paniom kucharkom, jedzenie było przepyszne, a nasi goście najedzeni i zachwyceni.

Serdecznie polecamy

Karolina i Piotr


Pragniemy gorąco podziękować za  perfekcyjne przyjęcie weselne, profesjonalizm w każdym celu, cudowną atmosferę, wystrój. Jesteśmy zachwyceni jak również i goście.

Dziękujemy

Marlena i Tomek


Pragniemy serdecznie podziękować za fantastyczne przyjęcie, Profesjonalną obsługę, bardzo smaczne jedzenie i wspaniałą imprezę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszyscy goście również.

Bardzo dziękujemy

Milena i Kamil


Goście gratulowali nam fantastycznego wesela. Jedzenie; rzadko się zdarza aby było tak smaczne i tak dużo. Fantastyczne ciasta. Masa owoców, obsługa bardzo miła, kulturalna i urodziwa!!!  Jeśli chcecie mieć państwo udane wesele i zadowolonych gości z całego serca polecam dom weselny „Bartek”.

Krystyna


Serdecznie dziękuję właścicielom pani Marii i Piotrowi. Ten ważny dla mojej rodziny dzień pozostanie niezapomniany.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe i niezapomniane wesele. Było zimno na zewnątrz ale atmosfera na sali była znakomita i gorąca. Jedzenie przepyszne, obsługa znakomita i przesympatyczna. Gospodarze najlepsi na świecie…

Dziękujemy i polecamy salę Bartek w Kociszewie

Marta i Kamil 


Polecamy gorąco salę weselną Bartek, miła obsługa, zachowana czystość na stołach, w łazienkach i całym otoczeniu. Bardzo otwarci na współpracę gospodarze domu.

Rodzice młodej


Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc przy weselu mojego syna Michała. Ogromne podziękowania dla całego zespołu obsługi i dla właścicieli. Wszystkim serdecznie polecamy dom weselny „Bartek”.

Rodzice pana młodego Danuta

z poważaniem Marek


Bardzo dziękujemy w imieniu naszym, rodziców i gości za tak wspaniałe przyjęcie weselne. Dziękujemy za świetną atmosferę, pyszne jedzenie i gotowość do pomocy jaką wykazali się pracownicy i przede wszystkim właściciele.

Nigdy nie zapomnimy tego dnia…………………………

Dziękujemy

Agnieszka i Karol


Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za  wspaniałe przyjęcie weselne. Jesteśmy zachwyceni atmosferą, obsługą i przepysznym jedzeniem. Wszystko było na najwyższym poziomie i tak jak to sobie wymarzyliśmy. Ukłony dla właścicieli – jesteście SUPER. Z całego serca – DZIĘKUJEMY!

JOLA I RAFAŁ


Bardzo dziękujemy w imieniu własnym, jak i naszych Rodziców za wspaniałe przyjęcie weselne, za obsługę, za ciepłą i miłą atmosferę. Było wszystko wspaniałe i super. Serdecznie dziękujemy.

IWONA I MARCIN


DZIĘKUJEMY

Bardzo, bardzo dziękujemy!!!. Dziękujemy w imieniu naszym oraz Rodziców za wspaniałą zabawę.. Było przepysznie, obsługa na 5+! Goście zachwyceni klimatem, atmosferą i przepyszną kuchnią.

Pani Mario, Panie Piotrze

DZIĘKUJEMY!

Dominika i Paweł


Serdecznie dziękujemy za pomoc najpiękniejszego WESELA NASZYCH DZIECI. Byłopysznie, obsługa bardzo miła, gospodarze wspaniali.

DZIĘKUJEMY!

Pragniemy z całego serca podziękować w imieniu własnym jak i naszych gości za pomoc najważniejszego dnia naszego życia. Przepyszne jedzenie, cudowna obsługa, najsmaczniejsza kuchnia na świecie i bardzo pomocni właściciele.

Polecamy każdemu……………………….

Jola i Krzysztof


No cóż, co możemy powiedzieć. Chcielibyśmy podziękować za ten bardzo specjalny dzień, do którego przyczyniliście się, to dzięki wam i całej obsłudze było tak wyjątkowo. Trzeba to przyznać wszystkie posiłki, dania na szóstkę z plusem ! Nigdy tego nie zapomnimy, bezcenne wspomnienia dla miłości i szczęścia. Wszystko co przeżyliśmy jest naszym skarbem na całe życie. W końcu możemy zacząć budować rodzinę i dzielić się z tymi wspomnieniami z dziećmi i pokazywać im jakie to szczęście i to jak przejść przez to życie razem.

Anglia i Polska

Julita i Jonathan z rodzicami


Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe wesele naszych dzieci. Jedzenie było przepyszne, bardzo była miła obsługa. Wszystkim gościom bardzo się podobało. Będziemy wspominać miło i przez długie wieczory.

Krystyna i Henryk

Ela i Mirosław


Pragniemy z całego serca podziękować w imieniu własnym jak i naszych gości za pomoc najważniejszego dnia w naszym życiu. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Bardzo mili właściciele, jesteśmy zadowoleni, polecamy każdemu……..

MŁODA PARA

 

Mamy wolne terminy w 2024 r.!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:

Adres

Dom Weselny „Bartek”
Piotr Szamota
Kociszew 35
05-600 Grójec