BARTEK
Dom Weselny

Galeria zdjęć

Zobacz wszystkie zdjęcia, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i przekonaj się, że nasz dom weselny BARTEK jest najlepszym pomysłem na organizację wesela. A może szukasz sali na chrzciny lub komunię? Nie zwlekaj! Przeglądaj zdjęcia, które sprawią, że doskonale wyobrazisz sobie swój wyjątkowy dzień u nas. Zapraszamy do kontaktu!

Budynek i otoczenie

Cała galeria pokaże Ci nie tylko sam budynek i jego nową, schludną fasadę, ale także całe otoczenie. Dzięki temu dużo łatwiej wyobrazisz sobie, jak można wykorzystać taką przestrzeń na przykład do wykonania pamiątkowych, plenerowych zdjęć z wesela. Zobaczysz tu sam dom do organizacji wesel, wiaty na podwórzu, plac zabaw czy tereny zielone oraz parkingi. I wiesz, na co się decydujesz.

Ślub w plenerze

Istnieje możliwość organizacji ślubów w plenerze przy domu weselnym.

Sala weselna

Zdjęcia różnych aranżacji naszej sali oraz jej samej pozwolą Ci zaplanować swoją uroczystość dużo łatwiej. Dzięki temu wiesz, jak wygląda wnętrze domu oraz co możesz zrobić i jak go przystroić, by wyglądał jeszcze lepiej. Znajdziesz tu zdjęcia stołu Państwa Młodych, stołów dla gości, bufetu ze swojskimi kiełbasami czy innych przestrzeni, które będą dla Ciebie dostępne w trakcie wesela.

Zgłoś się do nas!

Wybierz naszą salę i skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i ustalimy szczegóły współpracy, dzięki czemu już dziś będziesz wiedziała/wiedziała, jak może wyglądać ten wymarzony, wyjątkowy i szczególny dzień Twojego życia. Zapraszamy!

 

Mamy wolne terminy w 2024 r.!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:

Adres

Dom Weselny „Bartek”
Piotr Szamota
Kociszew 35
05-600 Grójec