BARTEK
Dom Weselny

Galeria zdjęć

Zobacz wszystkie zdjęcia, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i przekonaj się, że nasz dom weselny BARTEK jest najlepszym pomysłem na organizację wesela. A może szukasz sali na chrzciny lub komunię? Nie zwlekaj! Przeglądaj zdjęcia, które sprawią, że doskonale wyobrazisz sobie swój wyjątkowy dzień u nas. Zapraszamy do kontaktu!

Budynek i otoczenie

Cała galeria pokaże Ci nie tylko sam budynek i jego nową, schludną fasadę, ale także całe otoczenie. Dzięki temu dużo łatwiej wyobrazisz sobie, jak można wykorzystać taką przestrzeń na przykład do wykonania pamiątkowych, plenerowych zdjęć z wesela. Zobaczysz tu sam dom do organizacji wesel, wiaty na podwórzu, plac zabaw czy tereny zielone oraz parkingi. I wiesz, na co się decydujesz.

Sala weselna

Zdjęcia różnych aranżacji naszej sali oraz jej samej pozwolą Ci zaplanować swoją uroczystość dużo łatwiej. Dzięki temu wiesz, jak wygląda wnętrze domu oraz co możesz zrobić i jak go przystroić, by wyglądał jeszcze lepiej. Znajdziesz tu zdjęcia stołu Państwa Młodych, stołów dla gości, bufetu ze swojskimi kiełbasami czy innych przestrzeni, które będą dla Ciebie dostępne w trakcie wesela.

Zgłoś się do nas!

Wybierz naszą salę i skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i ustalimy szczegóły współpracy, dzięki czemu już dziś będziesz wiedziała/wiedziała, jak może wyglądać ten wymarzony, wyjątkowy i szczególny dzień Twojego życia. Zapraszamy!

 

Mamy wolne terminy w 2023 r.!

Są jeszcze miejsca na Komunie 28 maja 2023 r.!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:

Adres

Dom Weselny „Bartek”
Piotr Szamota
Kociszew 35
05-600 Grójec